Grafiport.com sahibinden satılıktır. Site hakkında daha fazla bilgi edinmek ve teklif vermek için e-posta gönderebilirsiniz.

Anasayfa
Haberler
Profiller
Eserler
Gruplar
İş / Eleman
Fotogaleri
GrafiForum
Logoturka
/grafiport
/grafiport
Sanatçı işlemleri
E-posta adresiniz
Şifreniz
Yazılım
Noktacom Medya
İlan tarihi: 18 Eylül 2012
İlan gösterim: 2596
İletişim bilgileri
Firma: Noktacom Medya - Google'da ara
Şehir: Ankara
İlçe: Çankaya
Telefon: 03122361669
Çalışma şekli
Full Time (Tam gün)
Görev tanımı
Marka ve ajanslara gönderilecek görselleri, sosyal medya uygulamalarının arayüz tasarımlarını hazırlamak, Hazırlanan tasarımları yayına almak, Yayına alınan reklamların testlerini, takip ve kontrolünü yapmak, Yayına alınacak reklam projelerinde şirket içi diğer ekipler ile ortak çalışmalarda bulunmak.
Aranan özellikleri
Güzel Sanatlar,Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım ya da diğer ilgili bölümlerden mezun veya belirtilen alanlarda yoğun çalışmalar yapmış, Adobe ürünlerine hakim (Photoshop, Flash), Tercihen HTML, CSS, Tpl & Svn Editing, Action Script 3 bilen, Dijital portfolyo sahibi, Digital medyayı işinin bir parçası kabul eden, Stratejik düşünebilme ve kararlaştırılan stratejiye bağlı olarak yaratıcı çözüm önerebilme becerisine sahip, Marka bakış açısından tasarım yaklaşımı olan, Yeni fikir üretme enerjisine ve zamanlamaya uygun iş üretebilme yetkinliğine sahip, Fikirleriyle ve çalışmalarıyla projelerimizde aktif rol alacak, Ekip çalışmasına yatkın, İngilizce bilen.
Firma bilgileri
Nokta, Türkiye’nin video, blog, fotoğraf paylaşımı, sinema ve pek çok farklı alanda sosyal medya platformlarını bünyesinde bulunduran ve her ay Türkiye’deki internet kullanıcılarının %84’üne ulaşan 3. büyük internet medya şirketidir. Nokta’nın sosyal medya sitelerindeki inovasyon odaklı reklam modülleri, Türkiye’nin lider markalarına ölçülebilir ve yüksek katma değerli çözümler sunarak internet kullanıcıları ile markaların bütünleşmesini sağlamaktadır. Nokta, Ankara ve İstanbul ofisleriyle Türkiye’nin önde gelen internet medyası şirketleri arasındadır. Nokta bünyesinde yer alan siteler arasında Izlesene.com, Blogcu.com, Fotokritik.com, Sinemalar.com, Doviz.com ve Alkislarlayasiyorum.com sayılabilir.
 
 
 
 
Firma: Raw design
Tarih: 07 Haziran 2012
Şehir: istanbul
Full Time (Tam gün)
Firma: Fikir Tasarim Atölyesi
Tarih: 15 Nisan 2011
Şehir: İstanbul
Freelance (Dışarıdan çalışan)
Firma: Fikir Tasarim Atölyesi
Tarih: 15 Nisan 2011
Şehir: İstanbul
Freelance (Dışarıdan çalışan)
Firma: Fikir Tasarim Atölyesi
Tarih: 15 Nisan 2011
Şehir: İstanbul
Freelance (Dışarıdan çalışan)
DESTEKLİYORUZ:
GMK
GTD
TEGV
BBOG
BEDD
UNICEF
GREENPEACE
ICOGRADA
WOLDA
EDAWARDS
PANTONE
TÜRK KIZILAYI
BJK
Myfonts
Fontspring
Creativemarket


Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © 2005 - 2015 Grafiport.com - I S T A N B U L
Web Hosting AYSİMA
Bu sitenin bazı bölümleri (hesaplar, ödemeler), 2048 Bit Kök Sertifikası RapidSSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır.
12579