Grafiport.com sahibinden satılıktır. Site hakkında daha fazla bilgi edinmek ve teklif vermek için e-posta gönderebilirsiniz.

Anasayfa
Haberler
Profiller
Eserler
Gruplar
İş / Eleman
Fotogaleri
GrafiForum
Logoturka
/grafiport
/grafiport
Sanatçı işlemleri
E-posta adresiniz
Şifreniz
Grafiport yardım
Üyelik ve kullanım şartları
Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, Grafiport’u (www.Grafiport.com) kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen Grafiport sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgierinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Grafiport aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Grafiport.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek yelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.

1. Kullanım ve güvenlik kuralları
Grafiport.com üyesi olan ya da olmayan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gold Üyelik ve daha sonradan eklenecek çeşitli projeler dışında ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

1a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

1b. Yüklenen çalışmanın ya da çalışmalarda kullanılan görsellerin başkasına ait olmasına rağmen izin alınmaması, izin alındığına dair ibarelerin çalışma açıklamalarında yer almaması,

1c. Sitede yeralan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

1d. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir),

1e. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

2. İçerik kullanımı
2a. Grafiport'da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Grafiport.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya Grafiport.com'un izni olmadan link vermek yasaktır.

2b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Grafiport.com'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

2c. Grafiport'a yüklenen çalışmalar, sitenin veya çalışma sahibinin tanıtımı amacıyla, site bannerlarında, oluşturulan interaktif yayınlarda, basın bültenlerinde, düzenli gönderilen maillerde kullanılabilir. Ancak site kazanç sağlayacağı durumlarda eser sahibinin izni olmaksızın bu çalışmaları kullanamaz.

2d. Grafiport.com, her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

3. Sorumluluklar
3a. Grafiport.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

3b. Grafiport.com bu sitede yer alan her türlü üye bilgisi, haber, makale, anket, eser, grup ve diğer her türlü içerik yayınları ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Özellikle özgeçmişini sitede bulunduran üyeler siteye kaydettikleri her türlü bilgiden kendileri sorumludurlar.

3c. Grafiport üyesi, kayıt işlemleri tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek Grafiport sitesini kullanmaya başlayabilir.

3d. Üye, Grafiport sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Grafiport'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.

3e. İçerik girme hakkı olan her üye, Grafiport sitesinde yazdığı yazılarda, gönderdiği mesajlarda pornografi ya da müstehcenlik, ırkçılık, kişi ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan ibareler kullanamaz. Yazılarına eklediği görüntü ve benzeri materyalleri ilgili kişi ya da kuruluşun izni olmadan kullanamaz. Aksi takdirde bu ve benzeri durumlardan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluk üyeye aittir ve Grafiport'un bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.

3f. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya Grafiport sitelerinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, Grafiport tarafından geçici veya sürekli olarak üyenin Grafiport.com'dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

3g. Üyeler yada ziyaretçiler, internette ulaştığı bilgi, düşünce, yazılımların yanlış, eksik ya da yasalara aykırı olmasından, bilgisayar virüslerinin ve verilen bağlantıların verebileceği olası zararlardan Grafiport'u hiçbir suretle sorumlu tutmayacağını kabul ve taahhüt eder.

3h. Üye, başka bir üyenin kişisel hesabına, şahsi özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı, bunları kullanmamayı kabul eder. Aksi takdirde bunlardan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk üyeye aittir, hiçbir suretle Grafiport sorumlu tutulamaz.

3i. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Grafiport'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3j. Grafiport'a gönderilen bütün eserlerin, çalışmaların ve bilgilerin yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Grafiport tarafından önerilmektedir. Çalışmaların, yorumların veya kişisel mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden Grafiport sorumlu tutulamaz.

3k. Üye, Grafiport'tan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

3l. Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, Grafiport yönetimine yapılacak istek ile mümkündür, bu durumda kişi kullanıcı adını, mail adresini ve şifresini Grafiport yönetimine bildirmekle yükümüdür. İptal talebi, Grafiport'a ulaştıktan ve gerekli inceleme yapıldıktan sonra yapılacaktır. Üyeliği biten kullanıcın adı yerine sitede “Üyeliği yoktur” ibaresi yer alacaktır ve tüm yaptığı çalışmalar ya da yaptığı yorumlar, girdiği içerik aynen korunmaya devam edecek ancak üyenin şifresi ile siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

3m. Grafiport ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı Grafiport silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3n. Bir üye, yazdığı yazılarının ya da yüklediği çalışmalarının yayından kaldırılmasını talep edemez.

3o. Grafiport, üye tarafından girilen her türlü içerikte değişiklik yapma hakkını sahiptir.

3p. Sitenin üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

3r. Üye, Grafiport sitesi üzerinden mesajlaştığı veya site vasıtasıyla tanıştığı kişilerin belirttiği açık görünen (isim, yaş, meslek, yaşadığı şehir ve diğer) gibi bilgilerin doğruluğunun garanti olmadığını kabul eder. İki üye arasındaki iletişim sonucu oluşacak sorunlardan Grafiport sorumlu tutulamaz. Üye, başka bir üyenin üyelik hesabına, şahsi özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı, bunları kullanmamayı kabul eder. Aksi takdirde bunlardan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk üyeye aittir, hiçbir suretle Grafiport sorumlu tutulamaz.

3s. Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

3t. Grafiport.com, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

3u. Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

3v. Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını ziyaret ediniz.

ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Grafiport'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, Grafiport, ÜYE'nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE'ye aynen rücu hakkını haizdir.

4. Grafiport'un hak ve yükümlülükleri
4a. Grafiport, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, kendisinden kaynaklanmayan teknik arızalar dışında tam ve eksiksiz yararlanacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin, Grafiport sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, Grafiport ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

4b. Üyenin yazdığı yazıların yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda karar yetkisi Grafiport' aittir. Yayınlanan bir yazının yayınına devam etmesi veya sonlanması kararı yine Grafiport'un kararına bağlıdır.

4c. Grafiport taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Grafiport'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Grafiport, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Grafiport'ta yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Grafiport sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyallerin Grafiport sitesine gönderilmiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Grafiport tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

5. Sözleşmenin yürürlüğe girmesi
Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Sözleşme üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

6. Yetkili mahkeme ve uyuşmazlıkların çözümü
Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

7. Tebligat adresleri
7a. Grafiport sitesi üyelerinden peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin Grafiporta bildirdiği e-posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

7b. Taraflar, mevcut e-postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski e-postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

7c. Yine Grafiport'un, üyenin kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-eposta'nın Grafiport tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

 
     
  Herhangi bir konuyla ilgili, daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.  
     
     
     
DESTEKLİYORUZ:
GMK
GTD
TEGV
BBOG
BEDD
UNICEF
GREENPEACE
ICOGRADA
WOLDA
EDAWARDS
PANTONE
TÜRK KIZILAYI
BJK
Myfonts
Fontspring
Creativemarket


Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © 2005 - 2015 Grafiport.com - I S T A N B U L
Web Hosting AYSİMA
Bu sitenin bazı bölümleri (hesaplar, ödemeler), 2048 Bit Kök Sertifikası RapidSSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır.
23090